Zero FXE MY2023

Zero FXE

Super aanbieding van Electric Motorbikes ism Zero Motorcycles.
Go Electric Campagne. Uiterste tenaamstelling 31-3-2025. 

Enorme korting en géén BPM.


Deze volledig nieuwe Zero FXE, 11 kW (A1) van MY23 met volledige garantie. Van € 14.235,- NU voor € 10.000,- incl BTW, aflevering en tenaamstelling. In 2025 kost deze speelse bike zelfs € 16.310,- door BPM plicht


Een geavanceerd ontwerp, geïnspireerd op het concept gebouwd door Huge Design in San Francisco, ontworpen zonder compromissen voor prestaties en stijl. De motorfiets van morgen, vandaag verkrijgbaar voor elke motorrijder in deze 11 kW uitvoering.


Gebouwd op het fundament van de revolutionaire Zero ZF 75-5 aandrijflijn en het Cypher II-besturingssysteem, is de weg voor de FXE altijd helder dankzij de nieuwe led-kop- en achterlichten alsmede een TFT-kleurendashboard om motorfietsen ver boven zijn stand letterlijk te overtreffen. Hersens en spierkracht.


Verander prestatieprofielen met een druk op de knop voor een perfecte afstelling voor stadsverkeer of voor je plaatselijke motorcross-track. De Zero FXE is voorgeprogrammeerd met de modi Eco of Sport. Verbind met je mobieltje en pas de prestaties van je motorfiets aan of bekijk de rijstatistiek van je rit.


De FXE is lichter dan welke motorfiets ook met zoveel vermogen, heeft geen versnellingen en koppeling, en een rechtopstaande zithouding waardoor hij het meest gebruiksvriendelijke voertuig op de weg is. Deze motorfiets wordt echt een naadloos verlengstuk van de motorrijder. Moeiteloos door het verkeer glijden is nog nooit zo leuk geweest. De FXE is de motorfiets die net zo soepel rijdt als hij eruit ziet.


NIEUW! Zero FXE MY23 A1 (11 kW) 

Go Electric Actie = Super Korting

€ 10.000,00

CONTACTEER ONS
Share by: